Grand Prix Głogowa: Kożuchowianki z medalami

UKS SG zaliczył bardzo dobry występ w Głogowie. Nasze zawodniczki wróciły ze złotem i z brązem

Turniej miał rangę Grand Prix. Do finału awans uzyskały kapele, które startowały w poprzednich zawodach z tego cyklu z województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Konkurencja była zatem spora.

– Nasze dziewczynki, podopieczne trener Anny Czarneckiej, przywiozły z wielkiego finału medale w dwóch kategoriach – cieszą się w UKS SG Kożuchów.

W dwójkach pierwsze miejsce zajęła para Paulina Perdian i Ola Gończowska. W trójkach natomiast z dobrej strony pokazały się Oliwia Michor, Marika Pazdyga, Sara Szczęsna i Klaudia Zabłotna. Dziewczyny zdobyły brązowy medal.

– Ogromne gratulacje dla naszych zawodniczek! – składają członkowie UKS SG.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Mateusz Pojnar

Aktualności, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content