Straceni myśliwi odstrzelili lisy

Rozkręca się nowa edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Za nami 3. kolejka. W niej wyniki były bezkompromisowe – we wszystkich meczach po 3:0

Mecze kolejnej serii gier odbyły się w ub. środę jak zawsze w hali przy ul. Botanicznej.

Dzikie Lisy Nowa Sól przegrały ze Straconymi Talentami 0:3. Nie był to jednak najłatwiejszy mecz dla Straconych, o czym mówią wyniki w poszczególnych setach: 25:23, 30:28 i 29:27.

3. kolejka ligi organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (to już 12. edycja rozgrywek) przyniosła również mecz SMS Amator Głogów – Astra Kadet Nowa Sól. Amatorzy pewnie pokonali Młodą Astrę 3:0 (25:19, 25:20, 25:21).

Ostatnim spotkaniem tej serii gier był pojedynek Szerszenie Siedlisko – Ares Nowa Sól. W pierwszym secie Ares sprawił rywalowi sromotne lanie – wynik 25:10. W drugim i trzecim Szerszenie zagrały nieco lepiej, ale to tylko zmniejszyło rozmiar ich porażki – w drugim secie do 18, w następnym do 21.

W piątek odbył się też zaległy mecz z 2. kolejki NALS. Ares Nowa Sól grał ze Straconymi Talentami, tutaj padł wynik 2:1 dla Talentów (25:19, 25:23, 20:25).