Spełnił się najczarniejszy koszmar. Arka spada do okręgówki

W meczu o życie przegraliśmy ze Spójnią 1:2

Mecz w Ośnie Lubuskim Arka zaczęła świetnie. W 13. minucie na 1:0 dla nas trafił Patryk Zawojek. Wynik nie uległ zmianie do przerwy.

Później zaczęło być źle.

W 60. Oleh Bondaruk strzelił na 1:1. W 71. Michał Masztelarz zdobywa bramkę na 2:1 dla Spójni. Więcej goli już nie padło, choć w końcówce rzuciliśmy wszystkie siły, by jeszcze coś uszczknąć w tym meczu.

Tym samym Arka kończy sezon na 13. miejscu i spada z IV ligi do klasy okręgowej. To bardzo smutny dzień, który zapisze się w historii nowosolskiej piłki.

***

W ostatnim meczu w IV lidze Odra Bytom Odrzański strzeliła trzy gole w Przylepie. Ale to nie wystarczyło, by pokonać TS, bo rywale trafili pięciokrotnie. Bytomianie do okręgówki lecą z 15., przedostatniego miejsca.

W Rzepinie 2:3 przegrała Korona Kożuchów. Zwycięską bramkę gospodarze strzelili w doliczonym czasie gry. Korona czwartoligową kampanię kończy na bezpiecznym dziewiątym miejscu.