Sponsorzy Astry: Nowi wchodzą, starzy przedłużają umowy

Astra Nowa Sól w przerwie między rozgrywkami II ligi złowiła kilku nowych przyjaciół-przedsiębiorców. Lokalną Grupę Sponsorów wzmocniły firmy z Nowej Soli, Zielonej Góry i Świebodzina

Pierwszą z nich jest zielonogórska M4MET, zajmuje się aranżacją, wykończeniem i sprzedażą mieszkań pod klucz. Trzej kolejni sponsorzy też pochodzą z Zielonej Góry: Okna Hajzler to producent okien, drzwi, bram czy rolet, ZPB Kaczmarek Budownictwo to przedsiębiorstwo specjalizujące się w kostce brukowej, a Proton zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych i energetycznych. Omega Handel, kolejny sponsor Koliberków, jest firmą ze Świebodzina, która w Nowej Soli prowadzi dobrze znany market budowlany PSB Mrówka.

Na kolejny rok współpracy z Astrą zdecydowały się też firmy z grupy Malpol – Fiberglass Decor&Design i Centrum Projektowania i Budowy Prototypów Malpol. – Podpisanie nowych umów sponsorskich to dla nas dowód na to, że praca, jaką wykonujemy, idzie we właściwym kierunku rozwoju – mówi Marcin Kula, wiceprezes Astry. – Cieszymy się, że również firmy spoza naszego miasta doceniły nasz potencjał i postanowiły zainwestować w nasz klub i promować się poprzez siatkówkę.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content