Puchar Polski: Trzy kwadranse piekła Budowlanych [ZDJĘCIA]

Zmiany trenera Tomasza Skrężyny sprawiły, że Odra w drugiej połowie pucharowego meczu zmasakrowała gości z Lubska. Wynik 8:1 nie daje możliwości polemiki, kto był w tym spotkaniu lepszy

Odra Bytom Odrzański – Budowlani Lubsko 8:1 (1:0)

Bramki: Gawlik, Michał Konsewicz, dwie Frydrych, Loboda, Perszke, Dybizbański, Maciej Konsewicz

Odra: Michalewicz – Chłopowiec, Perszke, Karbowiak, Wojtkowiak, Uścio (46’ Dybizbański), Gawlik (80’ Krawczyk), Pawlak (46’ Frydrych), Czarzasty (76’ Kmiećkowiak), Michał Konsewicz (70’ Wróbel), Loboda (85’ Maciej Konsewicz)

To była 2. runda Totolotek Pucharu Polski na szczeblu lubuskim. Od początku bytomianie dyktowali warunki gry, częściej byli przy piłce i cierpliwie starali się rozmontować defensywę gości. Ale w pierwszej części udało nam się wbić tylko jedną bramkę – wynik w 37. minucie otworzył Tomasz Gawlik.

Początek drugiej połowy nie pozwalał na optymizm. W 49. Budowlani trafili na 1:1. Tomasz Skrężyna, trener Odry Bytom Odrzański, w drugiej połowie zrobił kilka zmian, które natychmiast się opłaciły. Goście słabli, Odra wręcz przeciwnie. Byliśmy też do bólu skuteczni. Efekt? Kolejne bramki dla nas: Michała Konsewicza, dwie Bartosza Frydrycha, po jednej dołożyli jeszcze Mykyta Loboda, Artur Dybizbański, Michał Perszke i Maciej Konsewicz, który wszedł na samą końcówkę.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”