Lubięcin wygrał w Rudnie. Kowalczyk cieszy się, że zespół zagrał na zero z tyłu [ZDJĘCIA]

Błękitni pokonali na wyjeździe Czarnych 2:0. – Za ten mecz mogę wyróżnić naszych obrońców, bo zagraliśmy na zero z tyłu. Cała drużyna zaprezentowała się dobrze – mówi Przemysław Kowalczyk, trener Lubięcina

Czarni RudnoBłękitni Lubięcin 0:2 (0:1)

Bramki: 23’ Piaskowski (k), 73’ Pabich

Czarni: Kubaszewski – Leńczuk, Aleksandrowicz, Boruszewski, Juncewicz, Kasper (ż), Korotyszewski (46’ Sobczak), Malinowski, Nędzyk (46’ Stochniał), Ozgowicz (75’ Gębala (ż)), Zięba

Błękitni: Wykocki – Kasprzyk (71’ Marciniak), Tkacz, Barski (41’ Frąckowiak), Dubicki (64’ Jaworski), Kowalczyk, Pabich, Pawłowski (67’ Zatorski), P. Piaskowski (87’ Relich), K. Piaskowski (77’ Kaniuk), Woźny (ż)

W pierwszej połowie meczu w A-klasie zobaczyliśmy jedną bramkę – w 23. minucie z karnego dla Błękitnych Lubięcin trafił Piotr Piaskowski. W drugiej części dużo więcej z gry mieli goście, przypieczętowali to jeszcze w 73. bramką Wojciecha Pabicha.

Tym samym Błękitni pokonali na wyjeździe Czarnych Rudno 2:0.

– Na pewno druga połowa była w naszym wykonaniu lepsza, zrobiło się więcej przestrzeni do grania – ocenia Przemysław Kowalczyk, trener zespołu z Lubięcina.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”