Tenis stołowy. Oto zwycięzcy GP Nowej Soli! [ZDJĘCIA]

Poznaliśmy tegorocznych medalistów imprezy, którą od lat organizuje nowosolski MOSiR. Eryk Abrusewicz z Dziesiątki Nowa Sól wygrał w kategorii open!

Rywalizacja w open zawsze wywołuje szczególnie duże emocje. W tym roku możemy się cieszyć ze złota! Zdobył je Eryk Abrusewicz z Dziesiątki Nowa Sól (61 punktów). Tuż za nim uplasował się po pięciu turniejach Paweł Bigus (54), a brąz powędrował do Pawła Puchalskiego z Dziesiątki (51).

Mistrzem kategorii oldboje I został Tomasz Jackowski ze Startu Zielona Góra (64 pkt). Drugie miejsce zajął Marcin Olejniczak z klubu Fiber Nowogród Bobrzański, zdobył sześć punktów mniej niż Jackowski. Podium uzupełniła Krystyna Łysiak z nowosolskiej Dziesiątki (56 pkt).

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”