Show Bartosza Skiby w Kożuchowie, Pogoń odprawiła Promień [ZDJĘCIA]

Bartosz Skiba z Dębu to w IV lidze pan profesor, co pokazał w sobotę w Kożuchowie strzelając dwie bramki. W Przyborowie Pogoń sprawiła niespodziankę i pokonała faworyzowany Promień

Korona Kożuchów – Dąb Przybyszów 0:3 (0:3)

Korona: Krajewski – Loboda, Nitka (46’ Rojek (60’ Bartyzel)), Buganik (80’ Janik (ż)), Ciebień (46’ Mendzelewski), Cieśla (ż), Cygan, Grochowski (46’ Lesiuk), Poterała (46’ Matysik), Tkacz, Żak

Korona w kryzysie miała trudne zadanie: mecz z liderem IV ligi. Niestety, już w 4. minucie dał o sobie znać Skiba, prawdopodobnie najlepszy gracz, jaki biega po naszych czwartoligowych boiskach. Otworzył wynik, pięknie przyjął na klatkę i strzałem z woleja pokonał Krajewskiego. Później nasi mieli dwie dobre szanse, by odwrócić wynik. Szczególnie szkoda sytuacji Cieśli, który chciał minąć bramkarza, gdy stanął z nim oko w oko, ale wyrzucił się z piłką poza boisko. Goście byli bezlitośni i to wykorzystali. W 37. minucie na 2:0 podwyższył Kruszyński, a w 43. drugi bolesny cios zadał Skiba, kontynuując swoje show.

Marcin Janik, trener Korony, zareagował ostro, w przerwie wymienił czterech piłkarzy.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”