Epicki powrót Czciradza! A kibice wracają na trybuny [PIŁKA NOŻNA]

Podopieczni trenera Pawła Rudnickiego przegrywali już z Modrzycą 0:3, by ostatecznie wygrać 4:3. W Kożuchowie zobaczyliśmy emocjonujący mecz. To bardzo ważne trzy punkty Cuprumu. Przed nami kolejne mecze. Od soboty kibice będą mogli wypełnić trybuny w jednej czwartej

Cuprum Czciradz – Modrzew Modrzyca 4:3 (1:3)

Bramki: Siwiec 26’ i 75’, Obermiller 61’, Hamera 80’ – K. Frąckowiak 14’ i 19’, Czerniawski 18’,

Cuprum: Sobczak – Siwiec, Marczewski (ż), Obermueller (75’ Jokiel), Szewczyk (80’ Kamiński), Rudnicki, Ławrowski, Kotecki, Hamera, Baran (60’ Dudzik), Niedźwiedź (ż)

Modrzew: Błauciak – Paź, B. Sasin, D. Frąckowiak, Lewandowski, Kur (ż), Czerniawski (ż), Górski, Stachowiak, K. Frąckowiak, Grygoruk (ż)

W pierwszej połowie Cuprum dłużej utrzymywał się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało, bo gole strzelali goście. Modrzew wyprowadził trzy potężne ciosy. W 14. minucie wynik otworzył Kamil Frąckowiak. W 18. na 2:0 podwyższył Michał Czerniawski. Minutę później znowu na listę strzelców wpisał się K. Frąckowiak. Gospodarze ocknęli się siedem minut później. Cezary Siwiec dał Cuprumowi pierwszą bramkę w sobotnim meczu.

W drugiej połowie piłkarze ze Czciradza zaczęli gonić. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Bartosz Obermueller, a kwadrans przed końcem Siwiec dał gospodarzom remis! Na tym Cuprum nie poprzestał. W 80. minucie Michał Hamera wyprowadził decydujący cios – strzelił na 4:3.

Cuprum zaliczył w tym meczu niesamowity powrót, mimo że już po 20 minutach był na deskach. Szacunek za walkę do końca.

W ramkach znajdziecie wyniki innych weekendowych meczów. Szczególnie ciekawy jest rezultat spotkania Dąb – Korona Kożuchów w IV lidze. Nasi wygrali 1:0 z bardzo mocnym rywalem! Gola strzelił w 21. minucie Maciej Grochowski.