Memoriał Zdzisława Roli. Kibice pierwszy raz zobaczą nową drużynę Astry

Już w najbliższą sobotę Astra przeprowadzi 2. Memoriał Zdzisława Roli. – Podczas turnieju zostanie też oficjalnie zaprezentowana nasza drużyna na nadchodzący sezon – zapowiada prezes nowosolskiego klubu Przemysław Jeton

Zdzisław Rola był bardzo zasłużonym człowiekiem sportu. Kochał siatkówkę, ale i inne dyscypliny. Przez lata kierował Astrą, był jej prezesem. Zmarł w 2020 r.

Klub już we wrześniu ub. roku zrobił 1. Memoriał Zdzisława Roli. Wtedy w turnieju zmierzyli się ze sobą siatkarze Ikara Legnica, AZS Zielona Góra, Orła Międzyrzecz i gospodarze z Astry. To był bardzo wzruszający dzień. Publiczność oglądała wyświetlane zdjęcia prezesa z różnych sportowych wydarzeń. Uczestnicząca w memoriale rodzina zmarłego też nie kryła wzruszenia.

Redakcja „Tygodnika Krąg” również upamiętniła Zdzisława Rolę. Na początku 2021 pośmiertnie przyznaliśmy mu nagrodę specjalną w ramach naszego plebiscytu Najpopularniejsi Sportowcy Powiatu Nowosolskiego.

Pamięć o legendarnym prezesie trwa. Teraz Astra zaprasza już na drugi memoriał ku jego pamięci.

– Podczas turnieju zostanie oficjalnie zaprezentowana nasza drużyna na sezon 2021/2022 – mówi prezes klubu Przemysław Jeton.

Bilety na to wydarzenie znajdziecie na www.ekobilet.pl. Kosztują 5 zł. Ze względu na pandemię ilość miejsc jest ograniczona. – Prosimy, by przed wejściem do hali zdezynfekować dłonie, a w środku chodzić w maseczkach i zachowywać na trybunach bezpieczne odległości – apelują organizatorzy wydarzenia.

Harmonogram:

10.00 – MKST Astra Nowa Sól – SKS Kozaryn Gorzów,
12.00 – LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł – IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice,
15.00 – mecz drużyny gości memoriału,
17.00 – prezentacja zespołu gospodarzy i mecz z udziałem Astry.

E-WYDANIE TYGODNIKA KRĄG

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Mateusz Pojnar

Aktualności, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content