Współpraca naszej redakcji z Odrą Bytom Odrzański

„Tygodnik Krąg” zacieśnia współpracę z Odrą Bytom Odrzański, klubem, który najpewniej za kilka miesięcy będzie świętował awans do piłkarskiej IV ligi. I w którym dzieje się dużo dobrego. – Zawsze było nam razem po drodze. W przeszłości mieliśmy już okazję zrobić razem parę fajnych akcji – mówi o współpracy szef Odry Piotr Michalewicz

Żeby było jasne: kibicujemy wszystkim lokalnym drużynom sportowym z powiatu nowosolskiego. Żadnej mniej, żadnej bardziej. Piszemy o wszystkich drużynach piłkarskich, ale i o innych dyscyplinach. Ale wyszliśmy naprzeciw propozycji kierownictwa Odry, które wyraziło chęć bliższej współpracy z naszą redakcją.

– Zdecydowaliśmy się na bardziej ścisłą współpracę z „Tygodnikiem Krąg”, bo w naszym klubie dzieje się dużo pozytywnych rzeczy, które dotyczą nie tylko bytomskiej społeczności, ale też powiatu nowosolskiego – tłumaczy prezes Odry Bytom Odrzański Piotr Michalewicz. – Dzięki tej współpracy chcemy to komunikować trochę szerzej. Być może zabrzmi to nieskromnie, ale robotę marketingową – nie tylko piłkarską – mamy na fajnym poziomie i uważamy, że profesjonalizacja tego, co robimy, i wychodzenie trochę dalej wymaga od nas również choćby współpracy z mediami. Zdecydowaliśmy się na „Tygodnik Krąg”, z którym zawsze było nam po drodze. W przeszłości mieliśmy już okazję zrobić razem parę fajnych akcji.

W sierpniu „TK” zorganizował studio meczowe przed, w trakcie i po spotkaniu Odra – Dozamet, które świetnie się sprawdziło. Prócz tego robiliśmy już nagrywki z piłkarzami i trenerami przy okazji derbów Odra – Pogoń. Sygnały od Czytelników i słuchaczy były pozytywne.

– Chcemy z „Tygodnikiem” dać kibicom coś więcej, taki nowy produkt. Dla Odry to też szansa pozyskania nowych sponsorów, którzy będą mogli przeczytać na portalu „TK” i w wydaniu papierowym o tym, co się u nas dzieje – zaznacza Michalewicz. – Myślę, że ze współpracy będzie bardzo korzystać Odra, ale z drugiej strony chcemy, by na niej skorzystała także gazeta, szukając nowych form przekazu. To nie będzie współpraca na zasadzie wychwalania naszego klubu w gazecie. Nie boimy się zmierzyć z obiektywną krytyką, której w „TK” nigdy nie brakowało. Kibice i czytelnicy na to zasługują.

Ze współpracy z Odrą cieszy się również redaktor naczelny „Tygodnika Krąg” Mariusz Pojnar. – Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki zespołu w tym sezonie – mówi. – Mamy nadzieję, że z meczu na mecz ta drużyna będzie jeszcze lepsza. I że nasza współpraca, tak jak powiedział Piotrek, przysłuży się i Odrze, i gazecie.

E-WYDANIE TYGODNIKA KRĄG

Mateusz Pojnar
Latest posts by Mateusz Pojnar (see all)
FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Mateusz Pojnar

Aktualności, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content