Nie drażnij Aresa, bo się wkurzy. Nowosolanki oddały Olimpii tylko jednego seta

Gdy Olimpia w sobotnim meczu w Nowej Soli wygrała drugiego seta, to tylko podrażniło Aresa. Nasze zawodniczki wróciły do swojej gry i ostatecznie pokonały rywalki za trzy punkty

Ares Nowa Sól – Olimpia Jawor 3:1 (25:22, 17:25, 25:20, 25:18)

Nowosolanki były faworytkami tego meczu, który został rozegrany w ramach 11. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Ze swojej roli faworytek świetnie wywiązały się w secie numer jeden, który wygrały do 22.

W drugiej partii coś się popsuło w poczynaniach podopiecznych duetu trenerskiego Radosław Abramczyk/Andrzej Cyrankowski. W efekcie jaworzanki zaliczyły powrót do tego meczu, było 1:1 w setach.

Nie wypada przegrać we własnych progach z jednak słabszym od siebie przeciwnikiem – pomyślały nowosolanki i w trzeciej i czwartej partii to one były górą. Wygrały je odpowiednio do 20 i 18.

Kolejne trzy punkty na naszym koncie.

Trzecioligowy Ares w tej kampanii naprawdę może się podobać. Trener Abramczyk nie kryje aspiracji. – Spróbujemy powalczyć w tym sezonie o awans do II ligi – mówił na naszych łamach pod koniec ubiegłego roku.

Już w najbliższą sobotę 15 stycznia o godz. 16.00 zagramy mecz w Zielonej Górze z Empirią, ósmym zespołem w całej stawce. Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza niż zwycięstwo.