Ares wygrał z czerwoną latarnią w III lidze

Ale nasza drużyna jest z meczu z Sobieskim zadowolona w sposób umiarkowany

Potencjał, jakim dysponsują Ares Nowa Sól i MGLKS Sobieski Oława, jest nieporównywalny. Udowadnia tę tezę pozycja obu drużyn w tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej – Ares jest wiceliderem rozgrywek, a Sobieski zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem raptem czterech punktów.

Nowosolanki w hali „Elektryka” wygrały pierwszego seta 25:18, by w drugim być górą do 15. Dużo problemów sprawiła nam Oława w secie numer trzy, który wygraliśmy 25:23 i ten mecz się zakończył.

Z wygranej, kolejnej zresztą, należy się cieszyć, ale…: „Mecz pokazał niestety nasze słabości: nierówne przyjęcia i obronę. Trzeba pilnie popracować” – przyznają trenerzy Aresa na Facebooku.

Na tę pracę nasze siatkarki mają tydzień, bo w 17. kolejce, która już w najbliższy weekend, pojedzie do Zbąszynka na mecz z piątym SPS.