Sukces drużyny. NKKK z workiem medali

Nowosolski Klub Karate Kyokushin stanowi monolit. To pokazał turniej w gminie Wijewo. W drużynówce byliśmy drudzy. – We wszystkich kategoriach zdobyliśmy 11 medali – cieszy się prezes Andrzej Czarnecki

Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Wijewo odbył się już po raz czwarty.

Drużynowo Nowosolski Klub Karate Kyokushin jest bardzo mocny. Potwierdził to również w gminie Wijewo…

Bo nasi w rywalizacji 220 karateków z 21 klubów z całej Polski we wszystkich kategoriach wywalczyli 11 medali, w tym cztery złote, dwa srebrne i pięć brązowych! W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy drugie miejsce. – Ogromne brawa dla wszystkich – uśmiecha się Andrzej Czarnecki, prezes NKKK.

I dodaje: – Na takich zawodach młodzi karatecy zyskują wiarę w to, że warto regularnie trenować i przelewać pot na zajęciach. Każdy kolejny sukces jest nagrodą i uwieńczeniem tej pracy. Dzięki takim imprezom pojawia się ogromna motywacja do dalszego doskonalenia umiejętności. Ale nasi zawodnicy nie spoczywają na laurach i już trwają przygotowania do kolejnych zawodów. Gratulujemy im i życzymy jeszcze więcej motywacji, ducha walki i determinacji. Oraz kolejnych sukcesów.