Debiut w boksie

Mateusz Grześków z Kickboxing Fighter Nowa Sól zadebiutował w pojedynku pięściarskim. Wygrał na punkty, a potem pojechał z kolegami na puchar Polski kick light. I też zwyciężył

Grześków zadebiutował w boksie na gali Bebson Arena 6. – Jak na debiut to była idealna walka – ocenia trener Kickboxing Fighter Nowa Sól Adam Rydzak.

Panowie przewalczyli pełen dystans – cztery rundy po dwie minuty. W drugiej odsłonie rywal naszego zawodnika był liczony przez sędziego. Ostatecznie tryumf na punkty poszedł na konto podopiecznego Rydzaka. Trener podkreśla: – Za miesiąc Mateusza czeka większy sprawdzian, bo wyjeżdża do Włoch na mistrzostwa świata WAKO w low kicku. Będzie walczył w kategorii 63,5 kg.

Po gali Bebson Arena Fighter pojechał do Warszawy na puchar Polski kick light. Mateusz Grześków w juniorach zdobył złoto i tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Z kolei Piotr Grześków (57 kg) w kadetach starszych zajął drugie miejsce i na szyi zawiesił srebro; Kacper Totoszko (kadet młodszy, 37 kg) – srebro; David Żurawski (kadet młodszy, 28 kg) – złoto; Aleksander Andrzejewski (kadet mł., 28 kg) – srebro.