Energiczny MKS. W Nowym Miasteczku gospodarze wygrali z Siedliskiem [ZDJĘCIA]

Nazwa klubu zobowiązuje – w sobotę piłkarzom MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko energii na boisku nie brakowało. Wygrali wysoko ze zdziesiątkowanym Siedliskiem

MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko – GKS Siedlisko 5:1 (2:0)

Bramki: Leśniewski 12’, Klymenko 29’ i 85’, R. Trela 53’ i 75’ – Kula 55’

MKS: Krzywniak – Dudziak, Kaczor (85’ Połański), Klymenko, Kozłowski (80’ Ryśkiewicz), Leśniewski (75’ Krauze), Nowak, Olczyk, Tomczyk (65’ Urbański), Ł. Trela, R. Trela (85’ Rychczyński)

GKS: Osiński – Babij, Bajorski, K. Borowski (85’ Ochota), M. Borowski, Idziak, Kula, Priemel, Ratajczyk, Tycholis, Uruski

Notujący naprawdę świetny sezon MKS potwierdził u siebie dobrą formę. Jednocześnie trzeba pamiętać, że Gieksa pojechała do Nowego Miasteczka z trzema raptem rezerwowymi.

Strzelanie rozpoczął Mateusz Leśniewski, który otworzył wynik w 12. minucie. Na 2:0 podwyższył Volodymyr Klymenko w 29.

Po przerwie gospodarze trafili jeszcze trzykrotnie: w 53. i 75. na listę strzelców wpisał się Rafał Trela, a w 85. minucie festiwal strzelecki zakończył Klymenko. Honorowego gola dla siedliszczan strzelił w 55. Dariusz Kula. MKS nadal jest wiceliderem klasy A, GKS z kolei zajmuje miejsce siódme.

W IV lidze Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański ograła w Skwierzynie Pogoń 4:1 po bramkach Kacpra Koppenhagena, Dawida Cieśli, Konrada Flisa i Wiktora Kobieli. To trzecia wygrana z rzędu bytomian, którzy wrócili na zwycięską ścieżkę. Nietków potknął się w Żaganiu i to my jesteśmy teraz liderem!

Dużo radości dała Korona Kożuchów, która zdobyła trzy punkty po wygranej w Świebodzinie. Gola dla nas strzelił Bartosz Olejniczak.

Dozamet Nowa Sól tylko zremisował u siebie z Czerwieńskiem 1:1, wyrównującą bramkę strzelił w 84. minucie Dariusz Nazar. Jesteśmy na siódmym miejscu w okręgówce.