Trzy punkty zostają w Nowej Soli! Trójka piąta w tabeli

Nowosolscy szczypiorniści ograli u siebie Leszno. Jesteśmy na piątym miejscu w tabeli I ligi, do podium tracimy tylko trzy oczka

Trójka Nowa Sól – Real-Astromal Leszno 31:28 (12:13)

Trójka: Rapiejko, Florczak (6 bramek), Stelmasik, Uchal (2), Orliński (3), Kowalski (2), Jaskółka (2), Raczkowiak, Janecki, Paszkiewicz, Hajnysz (8), Gornostaj, Chomenko (1), Brychcy, Dymkowski (7), G. Lisiewicz

Nowosolanie rozpoczęli sobotni mecz od prowadzenia 2:0, ale później inicjatywę przejęli goście i na przerwę zeszliśmy przy rezultacie 13:12 dla Leszna.

W drugiej części już na początku wyrównaliśmy, by potem, w 46. minucie, wyjść na trzybramkowe prowadzenie 22:19.

Jednak to nie był koniec emocji w tym meczu…

Bo kolejne cztery bramki rzucili piłkarze ręczni z Leszna i tym samym prowadzili z Trójką jednym trafieniem. Na szczęście w ostatnich 10 minutach nasi szczypiorniści grali tak, jakby mieli wycięty układ nerwowy – po świetnej końcówce zwyciężyliśmy 31:28!

„Trzy punkty zostają w Nowej Soli!” – cieszyli się po meczu na Facebooku Trójkowicze.

Ostatnie październikowe spotkanie rozegramy już w najbliższą sobotę na wyjeździe z ŚKPR Świdnica. Tydzień później zagramy u siebie z liderem z Legnicy. Szykuje się arcyciekawe widowisko.