Niemoc w Kościanie [PIŁKA RĘCZNA]

Trójka zagrała z Tęczą słaby mecz i do Nowej Soli wróciła bez punktów

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól 25:18 (11:5)

Trójka: Florczak (2 bramki), Stelmasik, Orliński (3), Kowalski (2), Jaskółka (1), Pawlisz, Sz. Lisiewicz, Janecki (1), Ceglarz, Paszkiewicz (1), Hajnysz (2), Hutnik, Karp, Chomenko (1), Brychcy (1), Dymkowski (4)

Tę Niemoc Trójki Nowa Sól w pojedynku z Tęczą było widać praktycznie od początku spotkania. W 8. minucie gospodarze prowadzi 4:0. Pierwszą bramkę rzuciliśmy w 11. minucie. Ale to Tęcza rzucała regularnie, my niestety bramki ciułaliśmy.

Do przerwy 11:5 dla zespołu z Kościana.

A druga połowa? Nie było w niej momentu, w którym Tęcza mogłaby poczuć się zagrożona. Cały czas utrzymywała kilkubramkową przewagę.

Finalnie przegraliśmy ten mecz 18:25.

Okazja do rehabilitacji nadejdzie już w najbliższą sobotę o godz. 16.00 w hali przy ul. Botanicznej. Zagramy z Wolsztyniakiem Wolsztyn. Zapraszamy kibiców.