Po wyjazdowej wygranej Trójki przyjedzie do nas lider

Nowosolanie w sobotę rzucili jedną bramkę więcej niż Wolsztyniak. Liga nie zwalnia tempa, przed nami hitowe starcie u siebie z Kątami Wrocławskimi

Wolsztyniak Wolsztyn – Trójka Nowa Sól 22:23 (9:13)

Trójka: Rapiejko, Florczak (4 bramki), Stelmasik (3), Bortnowski, Orliński, Kowalski (2), Jaskółka, Sz. Lisiewicz, Janecki, Ceglarz, Paszkiewicz, Hajnysz (2), Chomenko (3), Brychcy (3), Dymkowski (6), Pawlisz

Kibice od początku meczu w Wolsztynie mieli powody do radości. Rozpoczęliśmy to spotkanie świetnie, prowadząc po pięciu minutach 3:0. W 12. minucie ta przewaga wzrosła do stanu 6:1, a w 17. – 9:2. Później nieco stopniała, bo do szatni na przerwę schodziliśmy przy wyniku 13:9 dla Trójki.

Przez większość drugiej części kontrolowaliśmy wynik, ale coś się potem pokruszyło w konsekwencji nowosolan. W 52. minucie zrobiło się już tylko 20:19 dla nas. W 58. podopieczni trenera Alana Raczkowiaka prowadzili 23:20, lecz w samej końcówce wynik stopniał do jednej bramki.

Utrzymaliśmy tę przewagę, wygraliśmy 23:22 i nasi szczypiorniści zainkasowali ważne trzy punkty na wyjeździe!

„Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy byli z nami. Jesteście najlepsi i będziemy to powtarzać zawsze!” – skomentowali po spotkaniu Trójkowicze.

W najbliższą sobotę czeka nas hit: Trójka w hali przy ul. Botanicznej zagra z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie, liderem I ligi. Początek meczu o godz. 17.00, zapraszamy.