Mistrzostwa Polski: Załoga „Maka” najlepsza!

Osiem medali na mistrzostwach Polski w kickboxingu zdobył Maku Gym! A Oliwia Głodek została najlepszą zawodniczką turnieju w swojej kategorii wiekowej

W Kartuzach walczyli juniorzy i seniorzy. Dużą klasę kolejny już raz potwierdził Michał Gołębiowski. Zdobył złoto wśród seniorów w kategorii 60 kg.

Roksana Chrzanowska wywalczyła srebro w juniorkach starszych (70 kg).

Oliwia Głodek jest ostatnio w życiowej formie! Zdobyła złoty medal w juniorkach starszych do 60 kg. Dodatkowo została wybrana najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wiekowej w całym turnieju.

Mistrzyni Zuzanna Topór również nie zawiodła – wygrała wśród juniorek starszych do 56 kg.

Dawid Ciszka z Maku Gym ex aequo z Bartłomiejem Szczygłem z Armii Polkowice stanął na najniższym stopniu podium w kat. junior młodszy 60 kg.

Filip Jóźwiak, junior młodszy, w kat. do 48 kg był drugi.

Z kolei Aleksandra Cybulska zajęła drugie miejsce w juniorkach młodszych do 60 kg.

Patrycja Wiśniewska była bezkonkurencyjna wśród juniorek młodszych do 52 kg.

Nasz Max Boxing Klub, czyli Maku Gym, wygrał klasyfikację generalną i został najlepszym klubem mistrzostw Polski! Wyprzedził KS Sporty Walki Piła i Legionowski Klub Sportów Walki Tajfun. Brawa dla zawodników i trenera Tomasza Makowskiego!