Paskal Mikołajczak z Peletonu wygrał GP Kaczmarka wśród żaków

Dla Paskala Mikołajczaka z Peletonu Nowa Sól to dopiero pierwszy sezon w kolarstwie, a już wygrał generalkę Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w kategorii żaków

Ostatni etap tegorocznego Kaczmarka już za nami. Startowało w tym wyścigu czterech kolarzy UKS Peleton Nowa Sól.

W kategorii żaków siódme miejsce zajął Paskal Mikołajczak. Wśród juniorów młodszych 10. był Michał Ratka. Michał Adam dojechał siódmy w kat. M1, a piąty w M2 był Kacper Dudziak.

– Najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji generalnej 2021 r. w kat. żaków został Paskal Mikołajczak – cieszy się jego trener z Peletonu Rafał Nowak. – To jego pierwszy sezon w wyścigach kolarskich, więc dobrze rokuje.

Wysokim siódmym miejscem w generalce juniorów młodszych może się pochwalić Michał Ratka.