Doskonałe podsumowanie roku

A ów rok podsumował świetnie DD Motorsport. Finałowa runda ROK Cup Poland tylko potwierdziła bardzo dobrą dyspozycję naszych kierowców od dłuższego czasu

Trzech z nich uplasowało się w ścisłej czołówce klasyfikacji generalnej pucharu.
Juniory wzięli także udział w Kartingowych Mistrzostwach Polski. M.in. po to, by jak najlepiej przygotować się do walki we włoskim Lonato. Tam odbędą się zmagania w South Garda Karting.

W generalce ROK Cup Poland w GP25 Daniel Zając zajął drugie miejsce, w GP14 Marcin Zając jest drugi, Jan Wąż-Ambrożewicz dziewiąty, a Jacek Pawlak 11.

W kategorii juniorów Adam Szydłowski zajął pierwsze miejsce, Franciszek Palmirski czwarte, a Aleksander Klimaszewski szóste.

– W Bydgoszczy, gdzie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski, ekipa DD Motorsport także radziła sobie bardzo dobrze. Po zaciekłej walce – na zmianę w strugach deszczu i przesychającym torze – najwyżej w generalce Akademii Junior ROK uplasował się Adam Szydłowski – był czwarty. Franciszek Palmirski i Olek Klimaszewski zajęli odpowiednio dziewiątą i 11. pozycję – podsumowują start w DD Motorsport.

Szydłowski i Marcin Zając dostali od promotora serii ROK Cup bilety na światowy finał pucharu. Odbędzie si w połowie października.