Lekka jest dla każdego, a na pewno dla załogi „Draka”!

Adam Draczyński Running Team startował w ogólnopolskim finale Lekkoatletyki dla Każdego. – Chcielibyśmy się też pochwalić, że nasza zawodniczka Zuzanna Hrebeniuk i trener Draczyński zostali powołani do reprezentacji Polski na zawody Athletics Unlimited Games Kraków – cieszy się trener Marcin Sznajder

To kolejny start Adam Draczyński Running Team, z którego mogą być zadowoleni. W Sieradzu odbył się finał ogólnopolski cyklu zawodów Lekkoatletyka dla Każdego.

Po kolei. Hanna Tondel zajęła czwarte miejsce. – To pokazuje, że w tym sezonie jest w ścisłej czołówce w Polsce w swojej kategorii – podkreśla trener Marcin Sznajder z AD Running Team. – Czas, który uzyskała, jest jej drugim wynikiem w historii na 600 m – 1,50.71.

Kacper Zdzyniecki w Sieradzu był siódmy na 600 m z czasem 1,28.28. To jego drugi wynik na liście życiowych. – Szkoda potknięcia na 400. metrze, bo i miejsce byłoby lepsze, i wynik – wspomina start Sznajder.

Jego zawodnik Karol Babacz zajął 12. miejsce na 600 m. Wykręcił czas 2,02.23, który od tego momentu jest jego rekordem życiowym.

– Paulina Piwońska w skoku w dal uplasowała się na 14. miejscu z wynikiem 4,60, co jest jej nową życiówką. Trenerką Pauliny jest Agnieszka Piwońska, jej mama – opowiada Marcin Sznajder.

Kadra województwa lubuskiego zajęła piąte miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulacje!

– Chcielibyśmy się też pochwalić, że nasza zawodniczka Zuzanna Hrebeniuk i trener Adam Draczyński zostali powołani do reprezentacji Polski na zawody Athletics Unlimited Games Kraków. To bardzo duże wyróżnienie dla klubu, zawodniczki i trenera – zaznacza trener Sznajder.

Zawody odbędą się 12-14 sierpnia. Będą startowali m.in. Czesi, Chorwaci, Bułgarzy, Słowacy, Ukraińcy czy Austriacy.

Trzymamy kciuki!

E-WYDANIE TYGODNIKA KRĄG

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Mateusz Pojnar

Aktualności, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content