Tej porażki Trójki żal szczególnie. Szybko nadejdzie okazja do rehabilitacji

I liga piłki ręcznej: Trójka prowadziła w Obornikach Śląskich do przerwy 15:11, ale ostatecznie przegrała jedną bramką

SPR Bór-Joynext Oborniki Śl. – Trójka Nowa Sól 29:28 (11:15)

Trójka: Florczak (5 bramek), Bortnowski, Orliński, Jaskółka, Sz. Lisiewicz, Ceglarz, Kuryło (1), Hajnysz (6), Gornostaj, Chomenko (2), Nowakowski (6), Brychcy (1), Świekatowski (2), Dymkowski (5), Kaczmarek, Pawlisz

Nowosolanie przystąpili do sobotniego meczu uskrzydleni wysoką domową wygraną. Tydzień wcześniej ograliśmy Dzierżoniów 35:26.

W Obornikach Śląskich skrzydła u nas były widoczne przede wszystkim w pierwszej połowie. Podopieczni trenera Alana Raczkowiaka szybko objęli trzybramkowe prowadzenie, 4:1 dla nas było już w 6. minucie. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą, do szatni szczypiorniści schodzili przy wyniku 15:11 dla gości.

Ale w drugiej połowie, mniej więcej w 42. minucie, gra zaczęła nam się sypać.

W 47. Oborniki doprowadziły do remisu 21:21. Na tym gospodarze nie poprzestali, bo kolejną bramkę w tym meczu rzucili właśnie oni i już prowadzili. Nerwówka była do końca, nasi nie dawali za wygraną.

Po ostatnim gwizdku cieszyli się jednak piłkarze ręczni SPR Bór-Joynext. Pokonali nas 29:28.

Co najlepiej koi ból porażki w sporcie? Wygrana przy następnej okazji. A ta nadarzy się już w najbliższą sobotę 9 grudnia o godz. 17.00. W hali przy ul. Botanicznej zagramy z ŚKPR Świdnica.