MP seniorów: Brąz Agaty Pałki! I prezent dla trenera [PODSUMOWANIE 2023]

PRZYPOMINAMY NAJWAŻNIEJSZE TEKSTY 2023 ROKU. „TK” 48 – 28 LISTOPADA Brązowy medal zawodniczki Olimpu Nowa Sól – nasza judoczka zaliczyła świetny start na mistrzostwach Polski seniorów!

– To dla mnie jak urodzinowy prezent – mówi Dariusz Giedziun, trener Olimpu Nowa Sól, który właśnie obchodził swoje kolejne 18. urodziny. Najlepszego, trenerze!

Młoda załoga Pomarańczowych startowała w ub. weekend na mistrzostwach Polski seniorów. Wielki sukces odniosła Agata Pałka – zdobyła brązowy medal w kat. 70 kg! Brawo, Agata!

Jakub Kubicki w 60 kg zajął piąte miejsce, a Matylda Wijatkowska (70 kg) odpadła w eliminacjach.

Jakub Roszak z Ipponu Kożuchów startował w kat. +100 kg. Również pokazał się ze świetnej strony, zajął piąty plac. – To ogromny sukces naszego zawodnika, który jest jeszcze juniorem młodszym – cieszy się trener Grzegorz Bączykowski.

Więcej o MP napiszemy w kolejnym numerze „Tygodnika Krąg”.