Trójka z kolejnym zwycięstwem. W niedzielę zagra w Dzierżoniowie

Podopieczni trenera Alana Raczkowiaka wygrali zasłużenie dając swoim kibicom świetne widowisko

UKS Trójka Nowa Sól – KPR Wolsztyniak Wolsztyn 25:20 (14:11)

Trójka: Florczak (1), Orliński (1), Jaskółka, Szymon Lisiewicz (3), Janecki, Ceglarz, Kuryło, Hajnysz (4), Gornostaj, Paszkiewicz (3), Nowakowski (5), Świekatowski (1), Dymkowski (7), Grzegorz Lisiewicz, Borowski, Kaczmarek.

W pierwszej rundzie Wolsztyniak będący wtedy w roki gospodarza nie był zbyt gościnny pewnie pokonując Trójkę różnicą pięciu bramek (31:26). Dlatego nowosolanie przystąpili do sobotniego meczy z ogromną chęcią rewanżu. I to było widać w ich poczynaniach. Byli zdeterminowani, dobrze bronili i skutecznie finalizowali ataki.

Dobra gra nowosolan pozwoliła im zejść na przerwę z przewagą trzech goli, którą wypracowali w końcówce tej zaciętej połowy.

W drugiej części zespół z Nowej Soli jeszcze mocniej podkręcił tempo i kontrolował wynik aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Tym samym rewanż na Wolsztyniaku udał się w pełni. To zwycięstwo szczególnie musiało smakować trenerowi nowosolan, Alanowi Raczkowiakowi, który jest wychowankiem klubu z Wolsztyna i tam stawiał swoje pierwsze zawodnicze kroki.