W sobotę wielkie finały 17. Turnieju Mikołajkowego im. Radka Druciaka! [ROZKŁAD JAZDY]

Kawalerzy są coraz bardziej, powiedzmy, doświadczeni, ale nadal potrafią pięknie grać w piłkę. W niedzielę wygrali ostatnią eliminacyjną grupę. Posiadaczami drugiego paszportu do finałów, które odbędą się już w najbliższą sobotę, są Bombowiaki. Rywalizacja o drugie miejsce była bardzo zacięta…

Grupa G – Fensis, która swoje mecze zagrała w ub. niedzielę, była wyrównana. Zagrało w niej pięć drużyn: Piękni Kawalerzy, Sport Projekt Team, Lagato, Bombowiaki i V-MAD Team.

Ostatecznie wygrali ją Piękni Kawalerzy i awansowali do finałów. Miejsce drugie, które również dało awans w tej pięciozespołowej grupie, dla Bombowiaków.

Drużyny Sport Projekt Team, Lagato i Bombowiaki na koniec rozgrywek miały po sześć punktów, potrzebna była mała tabela. Gdy ją rozpisaliśmy, okazało się, że najlepszy bilans bramek mają Bombowiaki i dlatego to oni zagrają w finałach.

W poniedziałek przed południem, gdy kończyliśmy już ten numer „Tygodnika Krąg”, zrobiliśmy losowanie finałowych grup. Filmik z losowania znajdziecie na naszym fanpejdżu na Facebooku.

Finałowa grupa A jest zdecydowanie grupą śmierci! W niej o prymat powalczą Masa Team, Fiesta i Sjesta, Bombowiaki i Logistik „GBS”. Oby nie było rannych.

Grupę B utworzą Piękni Kawalerzy, Kosa Team FC Czarni, Odra i Klimat oraz Team Bagdor. Rozstrzygnięcia w tej grupie mogą być nie mniej interesujące.

Już w najbliższą sobotę 18 grudnia odpalamy wielkie finały 17. Turnieju Mikołajkowego im. Radka Druciaka! Startujemy o godz. 9.00 w hali przy ul. Botanicznej. Przed nami cały dzień z futsalem na świetnym poziomie.

Wróćmy na chwilę do Pięknych Kawalerów. Do finałów Turnieju Mikołajkowego awansowali po raz pierwszy od ośmiu lat. Wtedy w ich barwach wymiatał Radek Druciak, Patron naszego turnieju. Na co dzień Radek biegał po boisku właśnie z numerem 8.

Ktoś się chyba uśmiecha tam na górze… W końcu ten ktoś cały czas gra z nami.

FINAŁOWE GRUPY:

A

Masa Team

Fiesta i Sjesta

Bombowiaki

A&M Logistik „GBS”

B

Piękni Kawalerzy

Kosa Team FC Czarni

Odra i Klimat

Team Bagdor

ROZKŁAD JAZDY, sobota 18 grudnia:

9.00 Masa Team – Fiesta i Sjesta

9.25 Piękni Kawalerzy – Kosa Team FC Czarni

9.50 Bombowiaki – A&M Logistik „GBS”

10.15 Odra i Klimat – Team Bagdor

10.40 Masa Team – Bombowiaki

11.05 Piękni Kawalerzy – Odra i Klimat

11.30 Fiesta i Sjesta – A&M Logistik „GBS”

11.55 Kosa Team FC Czarni – Team Bagdor

12.20 Masa Team – A&M Logistik „GBS”

12.45 Piękni Kawalerzy – Team Bagdor

13.10 Fiesta i Sjesta – Bombowiaki

13.35 Kosa Team FC Czarni – Odra i Klimat

14.10 1. półfinał

14.35 2. półfinał

15.10 mecz o trzecie miejsce

15.35 WIELKI FINAŁ!

E-WYDANIE TYGODNIKA KRĄG

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Mateusz Pojnar

Aktualności, sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content