Karnawał w LO już w piątek!

Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego zaprasza na wydarzenie muzyczne, podczas którego będzie można posłuchać najzdolniejszych młodych wykonawców z naszego miasta, w tym wielu uczniów tej szkoły

Do „Baczyńskiego” zapraszamy w piątek 1 marca na godzinę 18.00. Na scenie szkolnej auli wystąpią: Dixie Band z Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowej Soli pod kierunkiem Mirosława Jędrzejewskiego; Znasz-li ten kraj z Nowosolskiego Domu Kultury pod kierunkiem Artura Niemca, Big Band Nowosolski Junior oraz Nowosolskie Smyczki – oba z NDK i oba pod kierunkiem Kacpra Wojtkowiaka.
– Co ważne, w składach poszczególnych zespołów nie brakuje uczniów naszej szkoły – podkreślają organizatorzy.

Publiczność będzie mogła wysłuchać bogatego programu artystycznego, w repertuarze którego znajdą się np. melodie jazzowe, filmowe i typowo biesiadne.

– W przerwie zapraszamy na festiwal domowych wypieków, otulonych aromatem świeżo parzonej kawy i dobrej herbaty. Dochód z kawiarenki zasili fundusz rady rodziców i przyczyni się do kolejnych pozytywnych zmian w szkole. Zgodnie z przyjętą konwencją wydarzenie ma charakter otwarty – zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki instrumentalnej – zachęcają organizatorzy.

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Artur Lawrenc

Aktualności, oświata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content