Mamy dwa medale mistrzostw Polski w karate!

Brawa dla Nowosolskiego Klubu Karate Kyokushin! Bartosz Czarnecki i Mateusz Strzelczyk zdobyli brązowe medale mistrzostw kraju

Zawody odbyły się w Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim. Pojechało tam ponad 200 karateków z 60 klubów. 38. mistrzostwa Polski w karate kyokushin w kategoriach seniorów U-21 i juniorów to prestiżowa impreza.

Nowosolski Klub Karate Kyokushin reprezentowało w poszczególnych kategoriach wiekowych dwóch utalentowanych zawodników: młodzieżowiec do 21. roku życia Bartosz Czarnecki i nasz młodszy, równie utalentowany junior Mateusz Strzelczyk – wymienia Andrzej Czarnecki, prezes NKKK.

Spisali się na medal. Na dwa medale!

Bartosz Czarnecki walczył w kat. do 80 kg, wywalczył brązowy krążek. A Mateusz Strzelczyk wśród juniorów do 60 kg również stanął na najniższym stopniu podium. Brawo, panowie!

– Jesteśmy bardzo dumni z postawy zawodników – nie kryje prezes Czarnecki. – Kończący się rok został przypieczętowany bardzo dużym sukcesem naszych wychowanków.