Starty Wikonu. Rozbiegane pary, „górale” i inni

W wakacje nie próżnowali, a i w powakacyjny okres weszli (wbiegli) z przytupem! Za nami kolejne starty Klubu Biegowego Wikon

Nowosolanki i nowosolanie byli widziani m.in. na ogólnopolskim półmaratonie w Przytoku. – Tam zameldowała się nasza rozbiegana para: Ola Talkowska i Sebastian Bubel – opowiadają w Klubie Biegowym Wikon. – I co tu dużo mówić, dali czadu!

Talkowska z czasem 1:37:28 zajęła drugie miejsce w kategorii open kobiet i pierwsze w K-40. Z kolei Bubel wykręcił czas 1:31:50 (trzeci wynik w jego przygodzie z bieganiem) i zajął miejsce czwarte w M-30.

NiedamiRUN – Utramaraton Sudecki – tu z kolei startowali „górale”, czyli Paweł Golonka i Abdellatif Boulkhalf. Oni też dali czadu. Golonka zdobył brąz w swojej kategorii wiekowej na dystansie 22,2 km. Boulkhalf, niekwestionowany król górskich biegów, był najlepszy na dystansie 50 km!

– Warto też wspomnieć o tym, że nasze rozbiegane małżeństwo, Asia i Radek Margolowie, sławią nasz klub na drugim końcu świata, biegając po nowojorskim Manhattanie. Ogromne gratulacje od nas dla was – mówią biegacze Wikonu, a my do tych gratulacji rzecz jasna dołączamy!