III liga siatkówki kobiet: Dwa szybkie 3:0

Ekipy Aresa i AZS wygrały swoje mecze w III lidze. Rywalki nie były w stanie wyrwać im ani jednego seta. Dla naszych siatkarek to doskonały początek roku

Ares Nowa Sól wygrał swój pierwszy mecz w siatkarskiej lubuskiej lidze w 2024 r. Podopieczne trenera Rafała Snocha pokonały Alejade.pl Empiria Orion Sulechów pewnie 3:0, w setach do 23, 19 i 18. MVP spotkania została Monika Marczuk.

„Cieszy fakt, że w tym meczu mogliśmy dać pograć każdej zawodniczce – podkreśla sztab szkoleniowy Aresa. – Każda włożyła coś od siebie do tego zwycięstwa. Wielkie gratulacje”.

„Jaki pierwszy mecz, taki cały rok? Oby tak” – pytają i odpowiadają sobie z kolei działacze Grupy Polcontrol AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ten zespół współtworzą siatkarki UKS SG Kożuchów.

Zawodniczki trenera Kuby Czarneckiego ograły USA Beach Volley Lubsko 3:0 (25:19, 25:16 i 25:15). „Gratulacje dla drużyny, a kibicom dziękujemy za gorący doping” – napisały po meczu na Facebooku.