„To skandal” – mówi mieszkaniec i jest wściekły na Jagaska. Chodzi o autobusy

– Od stycznia nie będzie już niedzielnych i świątecznych połączeń naszego miasta z Zieloną Górą. To skandal! Dlaczego burmistrz i wojewoda na to pozwalają? – pyta poirytowany mieszkaniec, a my próbowaliśmy znaleźć odpowiedź na to pytanie, jednak udało się tylko połowicznie, bo burmistrz milczy…

– Przed wyborami obiecywano nam nowe połączenia autobusowe z i do Kożuchowa, a tymczasem dowiedzieliśmy się, że od 1 stycznia 2020 roku w niedziele nie będzie już połączeń naszego miasta z Zieloną Góra – zgłasza zdenerwowany mieszkaniec Kożuchowa.

Weekendowe kursy do Winnego Grodu realizował do tej pory prywatny przewoźnik Mini Bus. To w jego pojazdach pojawiła się jedyna informacja o zawieszeniu niektórych połączeń z Zieloną Górą.

– W busach wywieszono kartki, a dodatkowo mówili o tym kierowcy. Nigdzie więcej żadnej informacji nie było. Ludzie są oburzeni. To skandal, żeby mieszkańcy 10-tysięcznego miasta nie mogli wyjechać do Zielonej Góry w niedziele i święta – komentuje Czytelnik.

JEŚLI CHCESZ PRZECZYTAĆ WIĘCEJ, KUP E-WYDANIE „TYGODNIKA KRĄG”

FacebooktwittermailFacebooktwittermail

Artur Lawrenc

Aktualności, oświata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content