Pierwsze wiosenne punkty Błękitnych

Błękitni Lubięcin – Cargovia Kargowa 5:1 (1:0)
Bramki: Dubicki (2), P. Piaskowski, Frąckowiak, Tkacz

W sobotnim spotkaniu od samego początku stroną dominującą byli gospodarze, którzy na wiosnę nie zdobyli jeszcze punktu. Dlatego zależało im, żeby wreszcie zapunktować. Dlatego podopieczni od samego początku przystąpili do zmasowanych ataków na bramkę gości.
Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Piotr Piaskowski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Początek drugiej połowy to chwila drzemki całego zespołu Błękitnych, czego efektem była bramka wyrównująca strzelona przez Kamila Kurczyka. Na szczęście bramka kontaktowa przebudziła zawodników Karpińskiego, którzy już w pierwszej ofensywnej akcji po stracie gola zdołali wyjść na ponowne prowadzenie. Bramkę zdobył Krzysztof Frąckowiak.

Chwilę później po pięknej, zespołowej akcji zdobył Damian Dubicki. Mocnym strzałem z 16m pokonuje bramkarza drużyny przyjezdnych. Po kolejnych trzech minutach gola zdobył Bartosza Tkacz po akcji indywidualnej.

Wynik spotkania na 5:1 ustalił Dubicki, wykorzystując podanie Piaskowskiego. Wynik mógłby być wyższy, ale dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystał Mariusz Pojnar.

Na boisku w Lubięcinie nie zabrakło kołyski. Dzień przed meczem obrońcy Tomaszowi Woźnemu urodzi się syn. Niech rośnie zdrowo. W przyszłości pewnie zasili szeregi Błękitnych.

Za tydzień podopieczni trenera Krzysztofa Karpińskiego zmierzą się w meczu wyjazdowym z Piastem Parkovią Trzebiechów.